Stravování ZŠ

Obědy může odebírat jen ten žák, který je řádně přihlášen ke stravování.

(Přihláška ke stravování ke stažení ZDE.)

Strava je dovážena ze ŠJ Nedvědova, kde se řeší i veškeré ekonomické a administrativní záležitosti.

Cena se řídí věkem dítěte:

žáci 7 – 10 let 23 Kč

žáci 11 – 14 let 27 Kč

žáci nad 15 let 30 Kč

kontakt:

ŠJ

pí Vojáčková

Nedvědova 17

779 00 Olomouc

jidelna@zsnedvedova.cz

Přihlášení se provádí pro každý školní rok zvlášť.Písemnou přihlášku žák odevzdá v kanceláři ŠJ buď přímo nebo prostřednictvím naší školy.

Předpis stravného je předán (většinou elektronicky) zákonnému zástupci. Úhrada se provádí zálohově – např.na říjen musí být úhrada provedena nejpozději 5 dní předem (tj. platba musí být připsána na účet příjemce do 25. září).

Paní Vojáčková na vyžádání předá zájemcům přístupové údaje pro aplikaci www.strava.cz, kde je možné provádět odhlášky stravy on-line a nahlížet do přehledu odebírané stravy.

Oběd pro nemocné dítě lze do jídlonosiče odebrat pouze v první den nemoci v době od 12:00 h do 12:30 h. Je nepřípustné, aby si pro oběd přišel nemocný žák.

V odůvodněných případech lze zajistit i dietní stravování (dieta s omezením lepku bezmléčná) – podrobnosti sdělí v kanceláři ŠJ.