Škola v přírodě 3.A a 4. A, 20. – 24. 5. 2019

Severomoravská chata “Indiáni“

Rok se s rokem sešel a děti mohly opět na týden uniknout školním lavicím a třídám do krásné přírody na odlehlém místě u Severomoravské chaty v Jeseníkách. I když letošní počasí nebylo ideální, tak spousta her a zábavy, plná chata kamarádů, celodenní výlet do jeskyní na Pomezí a na rozhlednu Zlatý Chlum určitě stály za to. Pět dní mezi našimi indiánskými kmeny uteklo jako voda a všechny děti si zahrály různé hry, soutěžily, hledaly poklad, absolvovaly stezku odvahy, překonávaly výzvy, tvořily vlastní deník, dozvěděly se něco nového o světě a o přírodě a domů si přivezly spoustu zážitků…

Už teď se všichni těšíme na školu v přírodě v příštím roce a další nová dobrodružství.

Archiv:

Fotky 2016
Fotky 2015
Fotky 2014