Lyžařský kurz 2024:

Lyžařský kurz v Jeseníkách na Ostružné: Sedmé třídy základní školy Olomouc – Holice:

Letos se žáci sedmé třídy základní školy v Olomouci – Holici vydali na nezapomenutelný lyžařský kurz do Jeseníků. Na skiareálu Jonáš park se setkali s výzvou, kterou všichni statečně přijali. Ať už byli zkušení lyžaři nebo úplní nováčci, všichni se chopili lyží a vydali se na svah.

I přes nepříznivé počasí, které nám často připravovalo přeháňky, jsme neustále jezdili na lyžích. Dokázali jsme, že s odhodláním a společným úsilím jsme schopni překonat i nepřízeň počasí. Děti, které nikdy předtím nelyžovaly, se postupně učily a zdolávaly své první sjezdy. Bylo úžasné sledovat jejich pokroky!

Večery jsme trávili společenskými hrami a sdílením zážitků. Byla to skvělá příležitost pro děti, aby se lépe poznaly a vytvořily nová přátelství. A co jídlo? To bylo také vynikající! Plně nasyceni a spokojeni jsme se vraceli domů.

Celý kurz byl nejen o lyžování, ale také o týmové spolupráci, odvaze a radosti ze sportu. Jsme rádi, že jsme mohli tuto zkušenost sdílet. Naše dobrodružství můžete sdílet v následném videu. Ať žije lyžování! 🎿❄️

Lyžařský kurz 2023:

Lyžařský kurz 2022: