Pokyny k nahlédnutí

Lyžařský kurz 2018:

V sobotu 10. února 2018 se 16 žáků naší školy vydalo pod odborným dohledem paní učitelky Pavly Doležalové a pana učitele Jaroslava Bargla na Ostružnou.

Náš pobyt se odehrával v chatě Lenka. Zde jsme vždy započali den vydatnou snídaní, na oběd a na večeři jsme chodili do nedalekého penzionu Anežka. Obsluhoval nás zde velice sympatický personál, číšník Oli nám po celou dobu našeho pobytu nosil jídlo.

Každý den jsme pilně trénovali a zdokonalovali náš styl lyžování. Paní učitelka se starala o pět jednotlivců, kteří se den za dnem stávali lepšími lyžaři. Po třech dnech už dokázali odhodit strach a obavy a začali s námi lyžovat na velkém svahu. Pokročilé lyžaře vedl pak učitel Bargl, jenž též piloval náš styl a myslím si, že se mu to povedlo.

Abychom si odpočinuli od lyží a lyžáků, vydali jsme se ve středu na vycházku na Paprsek (cca 14 km od naší chaty). Na Paprsku však ten den bylo plno, a tak jsme šli zpět do Petříkova, kde jsme si zašli na pozdní oběd.

Myslím si, že lyžák jsme si všichni moc užili a budeme na něj ještě dlouho vzpomínat.

V neposlední řadě bych chtěla za celou 7.A  poděkovat paní učitelce a panu učiteli za jejich snahu a píli, s níž se o nás starali.

Michaela Hovorková, 7.A

Video 4