Připravujeme lyžařský kurz 2020:

Termín: 18. 1. 2020 – 25. 1. 2020

Místo: Chata Lenka, Ostružná

Cena: 3 381 Kč

Částku uhraďte nejpozději do 20. 12. 2019 na účet školy, do zprávy pro příjemce uveďte příjmení dítěte. Vlak hradí škola, v ceně není vlek (vloni 1330 Kč celý týden)

Ostružná 2020

Lyžařský kurz 2019

V sobotu 2. února jsme se vydali vlakem do Ostružné. Byli jsme ubytováni v chatě Lence, která celý týden patřila jen nám. Hned od prvního dne, po ubytování, jsme vyrazili na svah. Zde jsme byli rozděleni do družstev – lyžaři a nelyžaři. Každý večer jsme měli za úkol vymyslet večerní program. Aby to bylo spravedlivé, každý pokoj chystal aktivitu na jeden večer.

Ve středu, uprostřed pobytu, jsme nelyžovali a místo toho jsme si udělali zdravotní procházku na Paprsek. Celou cestu jsme si pouštěli písničky na repráku. A tato aktivita inspirovala naše učitele k tomu, že jsme po skupinách (vylosovaných!) měli vymyslet tanec na jakoukoli písničku. Celkem se utkaly 3 skupiny s velice nezvyklými názvy. Celou soutěž vyhrála skupina „Negři“.

Celý týden velice rychle utekl a poslední den byl ve znamení soutěže ve slalomu na čas. Večer jsme se pak už všichni sbalili a v sobotu ráno odjeli do Olomouce.

za žáky 7.A – Mája Chromcová

Lyžařský kurz 2018