Ocenění v soutěži TSMO „Chráníme přírodu“

Třídy 6. A a 7. A pomohly uklidit Holici, skvěle zvládly vypracovat záludné otázky ve Sbírkových sklenících Výstaviště Flora Olomouc, jejich závěrečné projekty byly originální
a precizně provedené, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků soutěže „Chráníme přírodu“ došlo dne 30. 4. 2022 na Dni otevřených dveří TSMO. A s velikou radostí můžeme vyhlásit do světa, že obě třídy uspěly. 6. A zvítězila a odnesla si cenu v podobě plavby raftem a pikniku v Rozáriu Výstaviště Flora Olomouc pro celou třídu. 7. A skončila jen o vlásek druhá a půjde si svou cenu užít do olomouckého Aquaparku po dobu 90 minut. Oběma třídám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. A také pedagogům, kteří jim byli průvodci a pomocníky – paní učitelka Dubová, paní učitelka Hubáčková, paní učitelka Moupicová a paní asistentka Pelíšková.