Anglicko – české divadelní představení LAZY GOAT

V pondělí 25. 11. 2019 navštívili žáci 5.A anglicko –české divadelní představení Lazy goat v kině Metropol. Byla to již druhá pohádka Divadelního centra ze Zlína, kterou měli možnost zhlédnout. A protože si dšti zážitky z jarního představení stále pamatovaly, těšily se i tentokrát na nový, zábavný a poutavý příběh plný legrace. Zhruba polovina textů je v angličtině na úrovni, které jsou již děti schopné rozumět. Navíc Divadelní centrum poskytuje svým divákům předem tištěné materiály (pracovní listy) do hodin angličtiny. Děti se tak seznámily se slovní zásobou a důležitými frázemi ještě před představením.

Hodina v hledišti uběhla všem jako voda a s úsměvem na tváři. Už nyní se těšíme na další připravovaná představení a určitě si je nenecháme ujít.

Za 5.A Pavlína Doležalová