Severomoravská chata “Cesta kolem světa“

Škola v přírodě 2018 – 3. a 5. třída – Severomoravská chata “Cesta kolem světa“

Krásná příroda, odlehlé místo, ideální počasí, spousta her a zábavy, plná chata kamarádů a k tomu týden mimo školu – takhle by se asi dala charakterizovat letošní škola v přírodě na Severomoravské chatě s námětem Cesta kolem světa. Pět dní uteklo jako voda a všechny děti si během týdne zahrály různé hry, soutěžily, překonávaly výzvy, dozvěděly se něco nového o světě a o přírodě a domů si přivezly spoustu zážitků…

Marek 3.A : „Největší zážitek byla pro mne stezka odvahy. Šel jsem předposlední, trochu se blýskalo, ale nebál jsem se.“

Kryštof 3.A: „Překonal jsem strach a jel jsem na koni a cesta byla hrbolatá.“

Laura 3. A: „Moc se mi líbila trička na památku. Líbily se mi i různé hry. Je dobré, že jsme tam mohli být. Byla to bomba.“

Anetka 3. A: „Moc se mi líbila stezka odvahy a ježdění na koních a jak jsme stavěli příbytky a taky hledání pokladu. Nikdy na to nezapomenu.“

Nikolka 3. A: „Nejvíc se mi líbila hra na chobotnice. Nejvíc budu vzpomínat na opékání buřtů.“

Robin 3. A: „Nejlepší zážitek byla jízda na koni. Měl jsem sice trochu strach z výšky a z hrbů, ale bavilo mě to ze všeho nejvíc.“

Kristýnka K. 3. A: “Moc se mi líbilo ježdění na koníkovi, stezka odvahy a hry, co vymyslely paní učitelky.“

Kuba V. 3. A: „Mě se nejvíc líbila ta velká věž (rozhledna), protože jsem viděl krásné údolí.“

Ondra 3. A: „Nejvíc se mi líbilo, jak jsme stavěli domečky. Náš domeček měl otvírací dveře. Líbilo se mi taky jezení čínskými hůlkami.“

Kristýnka Š. 3. A: „Nejvíc se mi líbila jízda na koni a stezka odvahy a u 16km túry mě vůbec ale vůbec nebolely nohy. Na tuto školu v přírodě nikdy nezapomenu.“

Sára K.5.A: „Na škole v přírodě to bylo skvělé, protože jsme hráli různé hry, jezdili na koních, stavěli příbytky…“

Max W. 5.A: „Tahle škola v přírodě mi přišla jako úplně nejlepší. Hodnotím pěti hvězdičkami z pěti.“

Ondra D. 5.A: Toto byla naše poslední škola v přírodě a byla jedna z nejlepších, ne-li nejlepší a nejzábavnější. Škoda, že byla poslední.“

Michal P.5.A „Měli jsme i stezku odvahy, která nebyla moc strašidelná, ale v takové tmě si to zaslouží pochvalu.“

Adélka Ř. 5.A „ Moc se mi líbilo, jak jsme stavěli svůj vlastní“bunkr“ a tiskli trička.Školu v přírodě jsem si moc užila!“

Natálka Š. 5.A „Celý týden jsem si moc užila a děkuji paním učitelkám, že se o nás tak dobře staraly.“

Už teď se všichni těšíme na příští školu v přírodě a nová dobrodružství.

Škola v přírodě – 4.a 5. třída

Děti ze čtvrté a páté třídy strávily skvělých pět dní v krásném prostředí  na Severomoravské chatě . V pestrém programu, který pro ně učitelky připravily, procestovali žáci postupně všechny světadíly a poznali mnoho nového a zajímavého. A mnohem víc – sportovali, tvořili z přírodnin i hlíny, poznávali přírodu a navazovali nová přátelství. Všichni se shodli, že na tento týden budou ještě dlouho vzpomínat.

Fotky 2016
Archiv: