Archiv pro den: Duben 12, 2018

Rafty 2018

Pokyny na rafty

Úhradu za rafty ve výši 1 790,- zašlete nejpozději do 18. 5. 2018 na účet školy:
272 283 382/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení dítěte.

Milí rodiče, i v letošním školním roce je připravena pro žáky druhého stupně velice oblíbená  akce -rafty. Ti, kteří se již mohli této třídenní akce zúčastnit v dřívějších letech, se těší na další dobrodružství a pohodu s kamarády mimo prostředí školy. Ti, kteří mají šanci jet letos poprvé, mluví o raftech celý školní rok a těší se na to, že by mohli být součástí něčeho tak úžasného. Většina žáků si sjíždění řeky a stanování v kempu neužije nikde jinde. Pro úspěšné konání akce  je třeba naplnit autobus alespoň 40 osobami. Využijte tedy této možnosti  a dopřejte svým dětem prožít něco neobvyklého. Zážitky a zkušenosti , které si účastníci přivezou, určitě stojí za vynaložené finanční prostředky.

Vltava 11. – 13. 6. 2018 🙂

Informace o akci naleznete v přiloženém letáku. K potvrzení účasti dostanou děti formulář, peníze se budou vybírat během května.

Vltava ZS Holice

Přihláška ke stažení